غیرقانونى اخبار انتشار پرونده دستگاه

غیرقانونى: اخبار انتشار پرونده دستگاه دستگیری تروریستی اقدام تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سینما آزادی اکسیدان را اکران می‌کند؟

در روزهای گذشته بعضی از رسانه ها از احتمال تحریم فیلم اکسیدان به وسیله حوزه هنری خبر دادند و بعد از «مادر قلب اتمی»، فیلم حامد محمدی را دومین فیلم تحریمی سال ۹

سینما آزادی اکسیدان را اکران می‌کند؟

سینما آزادی اکسیدان را اکران می کند؟

عبارات مهم : سینما

در روزهای گذشته بعضی از رسانه ها از احتمال تحریم فیلم اکسیدان به وسیله حوزه هنری خبر دادند و بعد از «مادر قلب اتمی»، فیلم حامد محمدی را دومین فیلم تحریمی سال ۹۶ عنوان کردند. ولی طبق مشاهده خبرنگار آی سینما، پوسترهای فیلم «اکسیدان» از روز گذشته بر سر در پردیس سینمایی آزادی راه اندازی شده است هست. این در حالی ست که در صفحه پیش فروش بلیت این فیلم در سایت سینماتیکت اثری از سینما آزادی نیست.

سینما آزادی اکسیدان را اکران می‌کند؟

پس از عدم پخش فیلم «مادر قلب اتمی» در سینماهای وابسته به حوزه هنری، بعضی از رسانه ها احتمال تحریم فیلم کمدی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی با بازی جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، رضا بهبودی ، لیندا کیانی و… از سوی حوزه را مطرح کردند. ولی پردیس آزادی که از بااهمیت ترین سینماهای وابسته به حوزه هنری هست، از دیروز پوسترهای «اکسیدان» را بر سر در خود راه اندازی کرده و ابهام به وجود آمده که این فیلم امکان نمایش در سینما آزادی را دارد.

از سوی دیگر پیش فروش این فیلم سینمایی هم از روز گذشته شروع شده است و پردیس های «کوروش»، «مگامال»، «چارسو» و «زندگی» اقدام به فروش بلیت های این فیلم سینمایی کرده اند و اثری از سینما آزادی نیست. به نظر می رسد مشورت ها جهت اکران این فیلم در سینماهای حوزه هنری ادامه دارد و هنوز وظیفه ماجرا روشن نشده است.

در روزهای گذشته بعضی از رسانه ها از احتمال تحریم فیلم اکسیدان به وسیله حوزه هنری خبر دادند و بعد از «مادر قلب اتمی»، فیلم حامد محمدی را دومین فیلم تحریمی سال ۹

«اکسیدان» دومین فیلم سینمایی حامد محمدی هست. او پیش تر و در سال ۹۲ «فرشته ها با هم می آیند» را جلوی دوربین برده بود.

واژه های کلیدی: سینما | اکسیدان | سینمایی | روز گذشته | پردیس آزادی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs